Aquapark Budapešť | Ramada Resort Aquaworld

budapest-bg-header-title.png
     
         
 
 

Budapešťský aquapark Ramada Resort Aquaworld

 

Ohromující chobotnice s mnoha chapadly – tak působí Ramada Resort Aquaworld při pohledu z přilehlých parků. Uvnitř ale skrývá luxusní hotel, kde si kromě vodní zábavy dopřejete welness na nejvyšší úrovni.

Největší hotel svého druhu ve střední Evropě, který byl otevřený v roce 2008, je rájem pro milovníky vody v každé podobě. Najdete v něm pětipatrové zábavní centrum s monumentální replikou chrámu v Angkoru i bazény, jimiž proplouváte kolem soch mořských panen. V sedmnácti bazénech objevíte více než 10 skluzavek, mají tu vodní masáže, vyhřívaný venkovní bazén, ve kterém se lze koupat i v zimě. V jednom z celkové plochy 3300m2 bazénů se můžete potápět do hloubky tří metrů k mořským rostlinám, v jiném zase surfovat.

Slastný odpočinek si dopřejete v saunách mnoha druhů, relaxační místnosti s nahřátými lehátky a aromatickými parami, nebo můžete zajít na Kneippovu léčbu. Aquaworld nabízí nezapomenutelné zážitky pro všechny věkové kategorie, tedy i pro děti, kterým vstup do mnohých dalších budapešťských lázní nebývá doporučován.

Objednejte si nejvýhodnější ubytování v Budapešti!

 

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje